Andreea Raicu - Rochia sacou este unul dintre cele mai iubite modele ale Andreei, pentru ca este usor de purtat si poate fi stilizata in nenumarate feluri. Comand-o de pe shop: https://shop.andreearaicu.ro/rochie-sacou-din-catifea.html
Andreea Raicu - Rochia sacou este disponibila de astazi si pe galben mustar. Innoieste-ti garderoba de primavara cu noua rochie din colectia mea: https://shop.andreearaicu.ro/rochie-sacou.html Foto credit Alexandru Rosieanu | Facebook
Andreea Raicu - Rochia sacou este unul dintre cele mai iubite modele ale Andreei, pentru ca este usor de purtat si poate fi stilizata in nenumarate feluri. Comand-o de pe shop: https://shop.andreearaicu.ro/rochie-sacou-din-catifea.html
![Andreea Raicu, Amalin: “Hainele sunt importante prin felul în care ne fac să ne simțim, nu prin felul în care ne arătăm oamenilor” – The Woman Magazine Andreea Raicu, Amalin: “Hainele sunt importante prin felul în care ne fac să ne simțim, nu prin felul în care ne arătăm oamenilor” – The Woman Magazine](https://thewoman.ro/wp-content/uploads/2023/01/2023-Andreea-Raicu-x-The-Woman2.png)