O masă caldă - În bucătăria comunitară din Cluj-Napoca, Ioana, Florena, Lavinia și Oana au făcut echipă și au pregătit 240 de caserole de pui în sos de roșii cu cartofi. O
![Boc a gătit la proiectul ”O masă caldă”. S-a inaugurat și noua bucătărie a asociației - VIDEO - Ştiri de Cluj Boc a gătit la proiectul ”O masă caldă”. S-a inaugurat și noua bucătărie a asociației - VIDEO - Ştiri de Cluj](https://www.stiridecluj.ro/files/images/135/87b1c4d70a397ad249726c0bfd87c4d6.jpg)
Boc a gătit la proiectul ”O masă caldă”. S-a inaugurat și noua bucătărie a asociației - VIDEO - Ştiri de Cluj
![Dedeman Masa bucatarie / dining extensibila Saxonia, dreptunghiulara, 4 persoane, stejar bardolino, 105 / 165 x 68 x 77.5 cm, 1C - Dedicat planurilor tale Dedeman Masa bucatarie / dining extensibila Saxonia, dreptunghiulara, 4 persoane, stejar bardolino, 105 / 165 x 68 x 77.5 cm, 1C - Dedicat planurilor tale](https://cdn.dedeman.ro/media/catalog/product/8/0/8063497_saxonia-masa-extinsa-bardolino.jpg?optimize=low&fit=bounds&height=700&width=700&canvas=700:700)
Dedeman Masa bucatarie / dining extensibila Saxonia, dreptunghiulara, 4 persoane, stejar bardolino, 105 / 165 x 68 x 77.5 cm, 1C - Dedicat planurilor tale
![Ziua de Cluj | Echipa NTT Data şi-a pus şorţul la ”O Masă Caldă”. Nimeni nu merită să meargă la culcare cu stomacul gol Ziua de Cluj | Echipa NTT Data şi-a pus şorţul la ”O Masă Caldă”. Nimeni nu merită să meargă la culcare cu stomacul gol](https://www.zcj.ro/images/db/1_3_244351_1677052366_07016_fav.jpg)